Profesyonel Kesici Plotterler

ARAÇ FOLYO KAPLAMA ve CAM FİLMİ UYGULAMALARI

Graphtec Kesici Plotterleri ve uygulama yazılımları;  iş verimliliğinizi artırmak için ve karlılığınızı en üst düzeye çıkarır. Herhangi bir FC8600 modelini yine geniş formatlı herhangi bir yazıcı ile birlikte çalıştırın. Böylece geniş formatlı baskılar, çıkartmalar, araç grafik ve tasarımları oluşturmak için mükemmel bir çözümün sahibi olun.

 

 

Graphtec FC8600 Vinil Kesici, kullanıcıların elmas dereceli reflektif ürünleri, yüksek yoğunluklu reflektif filmi, kumlamaya dirençli folyoların işlemesine olanak tanıyan 145cm/saniye, 4.0G maksimum hızlanma ve  600 grama kadar seçilebilir kesme kuvveti ile maksimum kesme özelliklerine sahiptir. Kendinden yapışkanlı vinil de dahil olmak üzere birçok cam ve boya koruma filmlerini keser.

 

Graphtec'in yeni nesil ARMS sistemi, önceden basılmış görüntülerin ve etiketlerin doğru kontur kesimine olanak tanıyan çeşitli olası baskı bozulmalarına göre ayarlanır. Her birim, tozsuz, sürekli uzun ve/veya tekrarlı iş işlemleri için standart malzeme rulolu raf, zemin standları ve çift malzeme sepet içerir.

 

 

FC8600, malzeme harekiliğini azaltan ve kısıtlayabilen renk tonu filmleriyle çok yaygın olan statik elektriği azaltan, öne ve arkaya uzunlamasına ortam braketleri ve anti-statik telle takılmış olarak gelir. İlaveten, ağır hizmet tipi üst seviye servo motoruyla, boya koruma filmleri gibi ağır malzemeleri (600 grama kadar) hassas kesim sağlar. Araç giydirmede dünyasında yerini almak isteyen tüm işletmeler mükemmel bir çözümdür.

 

 

GRAPHTEC CUTTING PLOTTERS

U.S. AUTOMOTIVE WRAP FILMS MARKET REVENUE, BY APPLICATION, 2014 - 2025 (USD Million)      (Kaynak: Grand View Research)

 

North America was the largest market for automotive wrap films in 2015 on account of the early adoption of the product and high consumers’ willingness to pay. Technological advancement in printing coupled with the presence of a large number of market players is likely to bolster the growth throughout the forecast period.

 

 

Growing acceptance of solid color films including matte orange, matte black, green, blue, and pink is expected to increase demand among consumers in the U.S. Moreover, textured finish such as wood grain, carbon fiber, brushed metal, and leather is being rapidly adopted in European as well as in North American countries.

 

Light duty vehicles dominated the global market for automotive wrap films, accounting for 49.2% of global market revenue in 2015. Rising demand for colorful graphics for personal cars, SUVs, and vans coupled with growing opportunities for drivers to earn money through advertisements is expected to elevate demand for the product in light duty vehicles throughout the forecast period. In addition, high density of light vehicles on roads is expected to propel growth.

 

Motorsports have become an accepted trend among consumers these days. Automotive wraps are being increasingly used to provide attractive looks to racing cars. Rising utilization of motorsports wraps in events including Formula 1, Touring cars & GT’s, Porsche Carrera cup, Formula Ford & Formula 3 have led to rapid growth in demand for the product in light duty vehicles.

PAINT PROTECTION FILM MARKET TO REACH $1.34 BILLION BY 2024     
(Kaynak : Onyx Smart Apps)

 

|  Graphtec Bilgi ve Haber Bülteni Kayıt Formu  |

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.

Oruçreis Mah Giyimkent Cad No 128 Esenler 34235 İstanbul Türkiye

Tel. 0542 590 70 90

Tel.  0212 438 38 08