Profesyonel Kesici Plotterler

Graphtec LCX1000 Broşürü   |  Video

 

LABELROBO LCX1000 Etiket Üretim Sistemi

 

 

Dijital Etiket Oluşturma Sistemi LCX1000 Serisi

LABELROBO LCX1000 "Siparişe göre anında yüksek kaliteli etiketlerden kolaylıkla oluşturma" konseptiyle geliştirilen tam teşekküllü bir dijital etiket üretüm (baskı ve kesim) sistemidir.  Sistem iki üniteden oluşmaktadır. DLP1000, yüksek hızlı ve yüksek dayanıklılıkta full renkli bir elektrofotografik dijital etiket yazıcısıdır. "DLC1000 ise, laminasyon, serbest boyut ve şekil kesimi, atık matris giderme, kesme ve geri sarma işlevlerine sahip dijital bir etiket kesim ve sonlandırıcıdır.

 

 

Büyük Kapasiteli HDD ile donatılmıştır

PC Kullanmadan Baskı Kontrolü Yapabilir

PC tarafından kontrol edilmeye gerek duymadan, LCX1000 DLP1000, dokunmatik paneli ile kontrol edilebilir. Son işlemci makinesinin yüksek kapasiteli sunucusunda belirtilen baskı / kesim verileri aracılığıyla çalıştırın sistem, etiket baskısı ve sonlandırma işlemleri (laminasayon ve kesim) arasında düzgün bir geçiş yapmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

Tek bir DLP Aygıtıyla 8 DLC'ye kadar Kontrol Sağlıyor

PC tarafından kontrol edilmeye gerek duymadan, LCX1000 sistemi 8 adede kadar DLC1000 cihazını kontrol edebilir. Yazdırılan rulo kağıtları DLC1000'e yerleştirilir ve daha yüksek bir verimlilik için kesilen verileri DLP1000'den gönderir.

 

 

 

 

 

 

Etiket Oluşturma Yazılımı ile standart gelir

Etiket oluşturma yazılımı dahildir. Etiket üretmeye sistem kurumu ile hemen başlayabilirsiniz. GHS etiketini de içeren yüksek kaliteli renk etiketleri kolayca oluşturulabilir. Etiket sonlandırıcıyı ve yazıcıyı Windows sürücüsü kullanılarak kolayca kontrol edebilir.

 

Bazı Özellikler :

Kolaylıkla etiket tasarımları oluşturur

İmaj (resimler) etiket üzerine basılır

Değişken seri numarası otomatik basılır

Barkod oluşturma işlemini destekler

 

 

|  Graphtec Bilgi ve Haber Bülteni Kayıt Formu  |

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.

Oruçreis Mah Giyimkent Cad No 128 Esenler 34235 İstanbul Türkiye

Tel. 0542 590 70 90

Tel.  0212 438 38 08