Profesyonel Kesici Plotterler

Graphtec CE6000AP Broşürü   |   Videolar   .

 

CE6000AP ve FC8600AP (Apparel) Tekstil Konfeksiyon Pastal Modelleri

 

Graphtec Tekstil Pastal Çizimi ve Kesimi

Tekstil uygulamalarında kullanılan net çalışma eni 166cm (FC8600-160AP),  137cm (FC8600-130AP),  122cm (CE6000-120AP) ve 106cm (FC8600-100AP) olan dört ayrı model "Pastal Kağıdına" ve "Kalıp Kartonuna" çizim ve kesim yapabilmektedir. Her modelde aynı anda çizim yapan kalem ve kesim yapan bıçak mevcuttur. Modellerin broşürleri ve videoları aşağıdadır :

 

 

 

 

 

CE6000-120 AP (Kıyafet Kalıb Kesme ve İşaretleme Sistemi), özellikle giyim CAD sistemleri için bir tamamlayıcı makine olarak tasarlanmış yüksek hızlı, profesyonel Graphtec kesim plotteridir. Geniş malzeme yelpazesinde, 1180 mm genişliğe ve 150g/m2 ağırlığa kadar kalınlıklarda çalışır. CE6000-120AP kesim plotteri, hazır giyim tasarımlarını hem hızlı hem de doğru desenlere dönüştürmeye yardımcı olur. CE6000-120AP, 2 Yıllık Standart Garanti ile gelir.

 

 

Geniş Kullanıcı Dostu Lcd Kontrol Paneli

Geniş lcd (3.7inç, 240x128 nokta) ve dokunsal kontrol paneli kullanılarak ayarlar kolayca yapılır. Aynı zamanda logo yönlendirmeli ayarlar farklı dillerde de olabilir.

Çalışma Ortamına Yüksek Uyumluluk

Malzeme besleme sisteminin tasarımı, yüklenen malzemenin çizimden veya kesmeden önce ortam sıcaklığına ve neme alışmasını sağlar. Kullanıcı tarafından seçilebilen ortam ön besleme işlevi, iki dış parça ayarlayarak ortamın taşınmasını geliştirir. Bu iki ortam besleme elemanı birlikte, istenen çalışma ortamında güvenilir kesim ve çizim kalitesini garanti eder.

Kullanımı Kolay Yeni Tasarım

Ortam yükleme, boşaltma ve menü ayarları gibi tüm işlemler makineden kolayca yapılabilir. Ek kolaylık sağlamak için, ağır rulo malzemeler rulo taşıyıcısının düşük konumuna da yüklenebilir. Bu ön yüklemeli konfigürasyon, aynı zamanda değerli üretim alanından tasarruf sağlar.

Basit Kullanım Modu, Kolay Kullanımlar

İki farklı ayar menüsü mevcuttur: Basit veya normal, operatör tarafından isteğe göre seçilebilir.

 

 

Çift Uçlu Konfigürasyon; kesim ve çizim arasında kolay geçiş

Kalem taşıyıcısı, çizim ve kesme işlemleri arasında kolay geçiş yapılmasını sağlamak için hem çizim kalemi hem de bir bıçağı aynı anda tutar. Anlık geri çağırma için dört ayrı kullanıcı tanımlı kurulum parametresi hafızasında tutulur. Kalem, dereceli desenleri dikişler, metin, çentikler, Tane yönü vb. Ile planlamak ve ayrıntılandırmak içindir. Bıçak, modelin delikli kesimini anahat haline getirmek içindir. Takım, kesim ve çizim için gerektiğinde otomatik olarak devreye girer, yüksek kaliteli bir desen ve maksimum üretkenlik sağlar.

 

 

Perforeli kesimlerde ileri hız ayarlaması

Yenilikçi özellikler, 39 ips (48 "CE6000-120 AP) maksimum kesme hızı ve maksimum 450 g kesme kuvveti içerir. Ayrıca önceden programlanmış işe özgü çizici kurulumlarının anında geri çağrılmasını kolaylaştıran sekiz grup önceden ayarlanmış menüler gezinme sistemi kullanımı kolay bir özelliktir. Üç ayrı bilgisayar bağlantı noktası (USB, paralel ve seri), CE6000 serisini hemen hemen tüm bilgisayarlarla uyumlu hale getirir. Delik açma kesme işlemi, bıçak yukarı / aşağı hareketleri yerine kesme kuvvetinin kontrol edilmesi ile gerçekleştirilir - sonuçta çarpıcı bir şekilde artan çıktı. Kuvvet, yeni bir komut kullanarak tasarım yazılımı tarafından kontrol edilir.

 

 

Güvenilir Malzeme İlerletme

Malzemeyi tutma tekerlerinin sayısı beşe yükseltildi; malzemenin ortasının kalkmasını önlemek ve daha uzun metrajlarda güvenli çizim ve kesim yapması sağlamak için kenarlardaki sabit baskılı tekerlerin ek olarak ortada bulunan üç adet tekere de değişik baskı gücü (düşük veya normal) uygulanabilir. Bu yeni iki ek, daha istikrarlı malzeme beslemesi ve daha yüksek verimlilik sağlar.

 

 

 

Değişik Mazlemeler Kullanılır

Kağıt besleme sisteminin tasarımı, yüklenen kağıdın çizimden veya kesmeden önce ortam sıcaklığına ve neme alışmasını sağlar. Kullanıcı tarafından seçilebilen malzeme ön besleme işlevi, iki dış parça ayarlayarak malzemenin taşınmasını geliştirir. Bu iki malzeme besleme elemanı birlikte, istenen çalışma ortamında güvenilir kesim ve çizim kalitesini garanti eder.

 

   CE6000AP Videosu için tıklayınız...            CE6000AP Broşürü için tıklayınız...

 

   FC8600AP Videosu için tıklayınız...            FC8600AP Broşürü için tıklayınız...

 

 

 

|  Graphtec Bilgi ve Haber Bülteni Kayıt Formu  |

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.

Oruçreis Mah Giyimkent Cad No 128 Esenler 34235 İstanbul Türkiye

Tel. 0542 590 70 90

Tel.  0212 438 38 08