Profesyonel Kesici Plotterler

Graphtec Fmark Broşürü  |  Videolar

 

F-MARK Otomatik Tabaka Etiket Kesim Sistemi

Graphtec Otomatik Tabaka Etiket Kesim Sistemi, bir operatöre ihtiyaç 35x50cm ebatlarındaki etiket çıkartma kağıtlarını otomatik olarak yükler ve keser. Hassas kamera teknolojisi ile donatılan F-Mark,  poza işaretlerinin çok hızlı okur ve hatasız kesime başlar. Çıkartma malzemenin kalınlığına göre tek seferde 120 tabakaya kadar kağıt yüklenebilir.

 

Neden Kendinize Ait Etiket Makinesi Tercih Etmelisiniz ?

√ Gerektiği zaman etiket üretilir

√ Gerekli olduğu kadar etiket üretilir

√ Etiketleri önceden sipariş vermek gerekmez

√ Etiketleri stoklamak gerekmez. Stok maliyeti olmaz

√ Değişen üretim adetlerine göre önceden yapılmış etiketler zayi olmaz

√ Dışarıya etiket siparişinde uzun teslimat süreleri beklenmez

√ Her ayrı etiket için ayrı bıçak kalıbı yaptırması gerekir

√ Dışarıya sipariş edilen küçük miktarların maliyetleri daha düşük olur

√ Etiket Kesicisi firmanın başka kesim işlerinde de kullanabilir

√ Etiket Printeri firmanın başka baskı işlerinde de kullanabilir

 

 

Mükemmel otomatik tabaka yüklemesi ve poza işareti okumasını saniyede gerçekleştiren F-Mark yazılım algoritmaları ile hassas kesim yapar. Tasarım hazırlanırken pilyaj (kırım) çizgileri de hazırlanır ve kesilir. Malzemenin kalınlığına bağlı olarak, sürekli bir kesim işinde, 120 tabakaya (veya 35mm) kadar blok kağıt işleyebilir, kesim işlemi durmadan kağıt eklenerek çalışma devam eder.

 

    

 

Yarım kesime ek olarak, F-Mark otomatik tabaka besmele ve kesim sistemi etiket için olduğu kadar kartvizit ve ambalaj kutu gibi ürünler üretmek isteyen müşteriler için mükemmel bir seçenektir. Yazılım tarafından ayarlanan kesim parametreleri, poza işaretlerinin dört milimetre kadar küçük olmasını sağlar ve malzeme kullanım alanının en üst seviyede kullanılmasını sağlar. Kesilecek malzeme ve işin detayına göre her tabaka (35x50cm) kesim için ortalama kesim süresi 30-40 saniyedir. F-Mark,  Illustrator ve CorelDraw dosyalarını kabul eden özel F-Mark yazılımı ile çalıştırılır. F-Mark modeli 12 ay garantilidir.

 

Besleme                            Kamera Tanıması                        Kenar Kesimi                   Boşaltma Tablası

 

Dijital Kesim Yazılımı (Windows için) Dahil :

Özel yazılım, otomatik kağıt besleme sistemini kontrol eder ve kontur verilerini kesiciye aktarır. Sistem, özel bir uygulama yazılımı içerir. Malzeme yüklendikten sonra, kamera kontur verisi aktarılmadan önce 2 noktalı referans işaretleri hızla algılar ve hizalama yapar, düzeltir ve böylece her seferinde mükemmel kesim gerçekleşir. Yazılım, kopya sayısı, kesme kuvveti, kesme hızı, ofset ve kopya sayısı gibi kesim parametrelerini yapılandırır, Adobe Illustrator veya CorelDRAW EPS dosyalarını kontur verileri olarak içe aktarabilir.

 

 

|  Graphtec Bilgi ve Haber Bülteni Kayıt Formu  |

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.

Oruçreis Mah Giyimkent Cad No 128 Esenler 34235 İstanbul Türkiye

Tel. 0542 590 70 90

Tel.  0212 438 38 08