Profesyonel Kesici Plotterler

ARAÇ İÇİ KORUMA ve DEKORASYON KAPLAMA UYGULAMALARI

 

FC8600, malzeme harekiliğini azaltan ve kısıtlayabilen renk tonu filmleriyle çok yaygın olan statik elektriği azaltan, öne ve arkaya uzunlamasına ortam braketleri ve anti-statik telle takılmış olarak gelir. İlaveten, ağır hizmet tipi üst seviye servo motoruyla, boya koruma filmleri gibi ağır malzemeleri (600 grama kadar) hassas kesim sağlar. Araç giydirme dünyasında yerini almak isteyen tüm işletmeler için mükemmel bir çözümdür.

 

Graphtec Kesici Plotterleri ve uygulama yazılımları;  iş verimliliğinizi artırmak için ve karlılığınızı en üst düzeye çıkarır. Herhangi bir FC8600 modelini yine geniş formatlı herhangi bir yazıcı ile birlikte çalıştırın. Böylece geniş formatlı baskılar, çıkartmalar, araç grafik ve tasarımları oluşturmak için mükemmel bir çözümün sahibi olun.

 

 

Graphtec FC8600 Vinil Kesici, kullanıcıların elmas dereceli reflektif ürünleri, yüksek yoğunluklu reflektif filmi, kumlamaya dirençli folyoların işlemesine olanak tanıyan 145cm/saniye, 4.0G maksimum hızlanma ve  600 grama kadar seçilebilir kesme kuvveti ile maksimum kesme özelliklerine sahiptir. Kendinden yapışkanlı vinil de dahil olmak üzere birçok cam ve boya koruma filmlerini keser.

 

 

Graphtec'in yeni nesil ARMS sistemi, önceden basılmış görüntülerin ve etiketlerin doğru kontur kesimine olanak tanıyan çeşitli olası baskı bozulmalarına göre ayarlanır. Her birim, tozsuz, sürekli uzun ve/veya tekrarlı iş işlemleri için standart malzeme rulolu raf, zemin standları ve çift malzeme sepet içerir.

 

 

|  Graphtec Bilgi ve Haber Bülteni Kayıt Formu  |

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.

Oruçreis Mah Giyimkent Cad No 128 Esenler 34235 İstanbul Türkiye

Tel. 0542 590 70 90

Tel.  0212 438 38 08