Profesyonel Kesici Plotterler

Grapthec Pro Studio Yazılımı
(Graphtec Kesicilerle Birlikte Ücretsiz ve Lisanslı Gelir)

 

Orijinal tasarımlar oluşturmak için kullanılan yazılımdır ve otomatik şekiller, gölgeleme ve düzenleme işlevleri gibi gelişmiş işlevlere sahiptir. Adobe Illustrator ve CorelDRAW gibi popüler grafik tasarım yazılımına benziyor. Ayrıca çizici üzerindeki kesme koşullarını ve diğer ayarları yapılandırabilir. EPS, AI, CMX ve PDF dosya türlerinin içe aktarılması desteklenmektedir. Diğer popüler tasarım yazılımlarıyla oluşturulan grafikler bu yazılıma aktarılabilir.

 

 

Graphtec Pro Studio 'nun Ana Özellikleri

 

Otomatik Poza Kros İşaretleri Oluşturmak

Poza işaretleri, tasarım için kullanılan yazılımının sayfasına eklenebilir. Desen nesnesinin boyutuna ve BasKes uygulamalarında eksen hizalaması hassaslığına göre 10 farklı desende poza seçilebilir.

 

 

 

 

Matrix (Çoklu) Kopyalar

Aynı nesnenin birden çok kopyasını oluşturmak için kullanılır. Nesne belirtilen matrix şeklinde sıralı kopyalanır.

 

 

Uçları Tanımlamak

Graphtec Pro Studio her renk veya katmana farklı kesim ayarları atayabilir. Her renk veya katman için kuvvet, hız, kalite (ivme) ve diğerleri gibi uç ayarları belirlenebilir. Tek bir işte farklı türden (yarım kesim, perfore kesim, kırım, çizim veya kopartma gibi) işlemler gerçekleştirilebilir.

 

 

USB Flash Bellek Kullanarak Kesim

Kesilecek verileri Cutting Master 4 kullanılarak tasarımdan oluşturulur, daha sonra USB belleğine kaydedilir. Kesim verileri dosyası plotter üzerindeki USB'den seçilebilir, daha sonra kesme işlemi gerçekleştirilir. Bu basitleştirilmiş çalışma akışı, kullanıcıların bir bilgisayar olmadan çalışmasını sağlar. FCX2000

 

Döşeme Panellemek (Nesneleri Bölmek)

Kesici plotter eninden daha büyük bütün şekilleri kesmek mümkündür. İşin, birden çok panel tarafından yapılan yüzeye yerleştirilmesi gerektiğinde veya ortamın genişliğinden daha büyük olduğunda, nesne sığması için boyuta bölünebilir.

 

 

 

Kolay Ayıklama Çizgileri ve Çerçevesi

Sınır çizgisi ve kolay ayıklama çizgileri kesilecek nesnesinin etrafına otomatik olarak eklenebilir ve daha sonra kesilir. Malzemeyi ayıklamak daha kolay hale gelir.

 

En Yeni Otomatik Poza Tanıma Sistemi ARMS 6.0 (FCX2000 Modelde)

ARMS (Otomatik Poza Tanıma Sistemi) 6.0'ı destekler. Kırım işaretini destekleme, ters taraftan (malzemenin arkasından) destekleyici işleme, ters renk işareti gibi yeni işlevler mevcuttur. Kullanışlılığı arttırır.

 

 

 

USB Flash Bellek Barkodlu Kesimler

Yazıcıda; kesim işlemi sırasında, kesim verileri, malzeme üzerine basılan barkodu tarayarak USB flaş belleğinden otomatik olarak seçilir. Barkodu Graphtec Pro Studio kullanılarak oluşturulmuştur. Bu işlem, hatalı verilerin kullanılmasını önler ve iş verimliliğini artırır. FCX2000

 

 

Pozalı Kroslu Kesimleri Çoklu Kopyalı Kesimler

Veriler ilk kez gönderildikten sonra, PC olmadan birden çok kez kopyalanabilir. FCX2000'de ilk dört işaret, ilk sayfada taranır ve yalnızca sonraki sayfalardaki ilk işaretler taranır. Graphtec Pro Studio, FCX 2000'i bu durumda kopya yürütmek üzere yapılandırabilir. Tarama algılama süresini kısaltarak verimliliği artırır. [Compatible models] CE6000 PLUS / FCX2000 / FC8600 / FC4500

 

 

Poza İşaretleri Kullanılarak Ters Taraftan Kesim ve Kırım

Malzemenin ters tarafında baskı yapılırsa bile, kesme ve katlama baskılı işaretlere göre hizalanabilir. Bu, basılmış işte herhangi bir çizik veya hasar oluşmasını önler. Graphtec Pro Studio, FCX2000'i bu durumda işlemi yürütmek üzere yapılandırabilir. [Compatible models] FCX2000

 

 

 

Ters Renkte Poza İşaretleri Oluşturmak

Cutting Master 4, normal stil veya ters stillerden biri olan poza işaretlerini oluşturabilir. Ters stil işareti ters renkte olup parlak veya parlak renk türü gibi malzemlerdeki işareti algılayabiliyor. Bas-kest uygulamaları için uyumlu mazleme çeşitliliğini arttırır. [Compatible models] CE6000 PLUS / FCX2000 / FC8600

 

 

Kontur Oluşturmak

Nesneden belirli aralıkta yeni satırlar (kontur çizgileri) oluşturur.

 

 

Şekilleri Doldurmak

Nesneler kolayca renklerdirilir ve ayrıca bir degrade veya desen de doldurabilir.

 

 

 

 

 

 

Grapthec Pro Studio Nesting ''Verimlilik Yazılımı"

Opsiyonel Grapthec Pro Studio Auto Nesting "Otomatik Verimlilik Yazılımı" dır. Otomatik Verimlilik ve Malzeme Tasarrufu Yaptıran Orijinal ve Lisanslı Yazılımdır. 
Ürün Videosu   -   Satın almak için tıklayınız...

 

 

Genişletilmiş Kesim Alanı

Poza işaretlerini basılın işin içine koyarak malzeme israfını azaltarak üretim verimliliği artırılmıştır.. [Compatible models] CE6000 PLUS / FCX2000 / FC8600

 

 

 

Değişik Kesim Türleri

Stil, genişlik, köşe, renk, birleşim, uç tipi ve konum gibi ayarlamalar yapılabilir. [Compatible models] CE6000 PLUS / FCX2000 / FC8600

 

 

 

 

 

Nesneleri Birleştirmek

Çakışan nesneleri efekt işlevini kullanarak tek bir nesneye veya birden çok nesneye düzenleyebilir.

 

Resimleri Logoları Otomatik Çizime Çevirmek

İçe aktarılan bitmap (raster) görüntüler vektör nesnelerine dönüştürülebilir. Güçlü bir kirlilik azaltma işlevi vardır.

 

 

 

 

 

Grapthec Pro Studio Rhinestone ''Taş Dizimi Yazılımı"

Opsiyonel Grapthec Pro Studio Rhinestone "Taş Dizim Yazılımı" dır. Tekstil Aksesuar Taş Dizim Özelliklerini de İçeren Orijinal ve Lisanslı Yazılımdır.
Ürün Videosu   -   Satın almak için tıklayınız...

 

 

 

 

 

Dosya Almak Import -  Adobe Illustrator / CorelDRAW

Ai formatında dosyaların, cmx formatında ve diğerlerinin Graphtec Pro Studio'ya aktarılmasını destekler. Adobe Illustrator veya CorelDRAW gibi popüler tasarım yazılımlarıyla oluşturulan grafikler, dosya formatını dönüştürmeden içe aktarılabilir. Kesim işi, tasarım bir tasarımcı tarafından Adobe Illustrator veya CorelDRAW kullanılarak oluşturulmuş olsa bile sadece Graphtec Pro Studio kullanılarak yapılabilir.

 

 

 

 

 

Graphtec Pro Studio Plus (Opsiyonel - Ücretli)

Graphtec Pro Studio'nun geliştirilmiş sürümüdür. Verimliliği artırmak ve gelişmiş tasarımlar oluşturmak için işlevlere sahip isteğe bağlı bir yazılımdır. Ek işlevler şunlardır: grafik ve karakterlerin dönüşümü, otomatik sıra numarası yerleştirme, barkod, elmas taklidi oluşturulması için şablonlar, iç içe yerleştirme, kesme çizgilerinin yönlü değiştirilmesi, kesme sırasının değiştirilmesi ve daha fazlası.  Satın almak için tıklayınız...

 

 

Graphtec Pro Studio Plus Ana Özellikleri

 

Metinlerin ve şekillerin deformasyonu, gölgesi ve şeridi

Dönüşüm, gölgelendirme ve şerit fonksiyonuyla metinleri / harfleri ve şekilleri kolayca deforme edebilir ve süsleyebilir.

 

 

 

 

 

Bitmap görüntüsü için özel filtre

İstenmeyen noktaları kaldırmak veya netliği kontrol etmek için bir filtre uygulayarak bitmap görüntüsünü işleyebilir.

 

 

 

Güçlü Yerleştirme

Bir şekli, iç içe yerleştirme işlevi kullanarak malzeme verimli bir şekilde kullanılır. Malzeme maliyetini daha az fire ile azaltmayı ve kesicinin işlem süresini kısaltmayı sağlar.

 

 

 

Çizime Çevirmek

Graphtec Pro Studio Plus'da bitmap görüntüsünün vektörelleştirilmesi için daha özel bir izleme işlevi vardır.

 

 

 

Seri numarası, barkod, QR kodu vb.

Bir barkod, QR kodu veya veri matris kodu gibi değişken kodlu kalıpları kolayca oluşturabilir ve değişken verilere sahip nesneleri basabilir.

 

 

 

 

Kesme simülasyonu (Kesme sırasının değiştirilmesi)

Animasyon ile kesme sırasına göre görüntülenir. Nesnelerin kesme sırası otomatik veya manuel olarak ayarlanabilir. Nesnenin kesme sırasını ön izlemek suretiyle kesme işleminin süresini azaltarak ve kesim işlemindeki problemleri önleyerek verimliliği artırmayı sağlar.

 

 

 

|  Graphtec Bilgi ve Haber Bülteni Kayıt Formu  |

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.

Oruçreis Mah Giyimkent Cad No 128 Esenler 34235 İstanbul Türkiye

Tel. 0542 590 70 90

Tel.  0212 438 38 08