fbpx

Lazer, Yaprak Bıçak, Plotter Bıçak gibi etiket kesiminde kullanılan teknolojileri, en yoğun üretimler az üretimlere kadar her seviyedeki makineyi aşağıdaki bulabilirsiniz. Detaylar için makineler üzerine tıklayınız.

Rulo Etiket Soyucu ve Dilimleme Ünitesi
MCH100MTX

Basılmış düz sıralı etiketler rahatlıkla soyulur. Takılan bıçak sayısı kadar soyulan etiketler boş kukalara sarılarak dilimlenir. Motorlu çekirdek tutucu sarıcıya geri sarabilir. 25cm ve 35cm Rulo eninde modeller mevcuttur.

Rulo Etiket Dilimleme Ünitesi
SLITTER

Uzunlamasına rulo etiket dilimleyici ünitesidir. Aynı rulodan daha fazla etiket sırası elde etme ve ardından ayırıcı kullanarak bunu dilimleyerek baskı alanından en iyi şekilde yararlanmaya yönelik günümüz gerekliliğini karşılar.

Rulo Etiket Sökücüler

Kullanımı basit, etiket rulosu sürülür, etiket arka taşıyıcı kağıttan çıkarılır ve alınmak üzere hazır bekler. Operatör, alınacak hazırda bekleyen etiketin uzunluğunu bir kontrol paneli aracılığıyla ayarlayabileceği gibi, alınacak etiketin sayısını, ilerleme türlerini ve çok daha fazlasını ayarlayabilir. Rulo ebatları 7cm, 15cm, 21cm dir.

İsim Soyisim
Email
Cep
Mesajınız
Mesajınız iletildi. Teşekkür ederiz.
Bilgilerinizi doğru giriniz !