fbpx

Teknik Detay | Video | Broşür | Satın Al

Sınıfında Dünyanın En İyi Kesim Kalitesi FC9000 Serisi Profesyonel Kesici Plotterlerdedir.
Yüksek Kalite, Verimlilik, Kesim Kuvveti ve Süper İş Üretim Performansına Sahiptir.


Graphtec, yeni kesici plotter FC9000 serisi, FC9000-75, FC9000-140 ve FC9000-160’ı modellerini piyasaya sürmüştür. FC9000 serisi, dünya standartlarında kesim hassasiyeti ve üretkenliği sağlayan ve çeşitli işlev ve performansı geliştiren dikey kesici plotterlerin amiral gemisi modelidir. FC9000 serisi, ARMS8.0 (Advanced Registration Mark Sensing System / Otomatik Poza Tanıma Sistemi) teknolojisinin geliştirilmiş versiyonu ile yüksek hassasiyetli baskı ve kesim işlevi sunar. Bu geliştirilmiş Otomatik Poza Tanıma Sistemi teknolojisi, altın, gümüş ve metalik ortamlardaki poza / kros işaretini okumayı sağlar.

FC9000 serisi, kolay kullanımla kesme veri yönetimi işlevini orijinal barkodla destekler. Bu işlev, müşterinin kesim verilerini yönetmesine ve kesim işinin verimliliğini artırmasına yardımcı olur. Ayrıca, FC9000, malzemeyi okuyarak tüm karmaşık işlemleri atlamak için bu veri bağlantısı işlevi için “BARCODE” tuşuna sahiptir.

Gelişmiş kamera sistemi basılı işlerdeki barkodu okunarak çizimi otomatik bilgisayardan yükler, hatasız pozisyonlar ve mükemmel kesimler alınır.
Orta tekerlerdeki ayarlı baskı tekerleri sayesinde uzun kesimlerde malzemenin kayması veya yön değiştirmesini önlenir.
Otomatik Sarma ve Toplama ünitesi ile malzemeyi otomatik olarak sarmak ve iş verimliliğinizi artırmak mümkün hale gelir.

Detaylı Broşür | Performans ve Kalite Videoları

Uzun rulo malzeme kesenler için Graphtec, FC9000-140 ve 160 modellerinde “Otomatik Rulo Toplama Sistemini” de üretti. Müşterilerin, uzun rulo malzeme kesimlerini el ile toplamaya, fireye, başında beklemeye artık gerek yok. 15metreye kadar uzun mesafeleri destekler ve istikrarlı rulo taşıyıcısı ve yüksek hassas kesim kalitesi ile büyük işaretleri kesmeyi mümkün kılar. Ayrıca, seçenek olarak Otomatik Sarma ve Toplama ünitesi ile malzemeyi otomatik olarak sarmak ve iş verimliliğinizi artırmak mümkün hale gelir.

Öne Çıkan Özellikler :
Gelişmiş ARMS (Otomatik Poza Tanıma Sistemi) Versiyon 8 ile her renk malzemede poza / kros okuma
“Veri bağlantısı işlevi”, Barkod okuyucu ile değişik işlerin kesimlerinin otomatik tanınarak kesimi / Sürekli kesim
Sadece 1 Noktadan Pozisyonlama ile Tabaka veya Rulo Kesimi
Renkli kros poza işaretini veya renkli malzeme üzeri poza işaretini kolayca okuyabilir
Opsiyonel Olarak FC9000-140 / 160 için Otomatik Rulo Sarma Makarası ünitesi
Verileri çevrimdışı, bilgisayar bağlı olamadan USB çubuğu ile kesime verme
Yeni X-Y özelliği ve kesim kafası bloğu sayesinde dikey plotterlerin tarihçesindeki en iyi kalite.

Teknik Detay | Video | Broşür

Shopping Cart