fbpx

Videolar | Broşür

Neden Etiket Makineniz Olmalıdır ?
√ Gerektiği zaman etiket üretilir
√ Gerekli olduğu kadar etiket üretilir
√ Etiketleri önceden sipariş vermek gerekmez
√ Etiketleri stoklamak gerekmez. Stok maliyeti olmaz
√ Değişen üretime göre önceden yapılmış etiketler zayi olmaz
√ Dışarıya etiket siparişinde uzun teslimat süreleri beklenmez
√ Her ayrı etiket için ayrı bıçak kalıbı yaptırması gerekir
√ Küçük miktarların maliyetleri,dışarıya verilenden düşük olur
√ Etiket Kesicisi firmanın başka kesim işlerinde de kullanabilir
√ Etiket Printeri firmanın başka baskı işlerinde de kullanabilir

FMark Otomatik Tabaka Beslemeli Kesici
Her sayfa için poza kros işareti okuması ile mükemmel sayfa hizalaması elde edilir ve F-Mark2 teknolojisi ile donatılmış bir kamera, poza işareti ile pozisyonlamayı bir saniyede yapar. Yazılım algoritmaları, minimum sızdırma ile hassas kesim sağlamak için dijital baskıdaki bozulmaları telafi eder. Dosya oluşturma sırasında perfore kesme seçeneği de vardır.

Yarım kesimlerin yanı sıra, kartvizit kesme ve ambalaj gibi ürünler üretmek isteyen müşteriler için mükemmel bir seçenek haline getiren tam kesim kopartma içinde mükemmeldir. Küçük pozisyonlama işaretleri sayfa boyutunun maksimize edilmesini ve minimum malzeme israfını sağlar.

Mükemmel otomatik tabaka yüklemesi ve poza işareti okumasını saniyede gerçekleştiren F-Mark2 yazılım algoritmaları ile hassas kesim yapar. Tasarım hazırlanırken pilyaj (kırım) çizgileri de hazırlanır ve kesilir. Malzemenin kalınlığına bağlı olarak, sürekli bir kesim işinde, 120 tabakaya (veya 35mm) kadar blok kağıt işleyebilir, kesim işlemi durmadan kağıt eklenerek çalışma devam eder.

Perforeli Tam Kesim Videosu
Perforeli Etiket Yarım Kesim

Yarım kesime ek olarak, F-Mark2 otomatik tabaka besmele ve kesim sistemi etiket için olduğu kadar kartvizit ve ambalaj kutu gibi ürünler üretmek isteyen müşteriler için mükemmel bir seçenektir. Yazılım tarafından ayarlanan kesim parametreleri, poza işaretlerinin dört milimetre kadar küçük olmasını sağlar ve malzeme kullanım alanının en üst seviyede kullanılmasını sağlar. Kesilecek malzeme ve işin detayına göre her tabaka (35x50cm) kesim için ortalama kesim süresi 30-40 saniyedir. F-Mark, Illustrator ve CorelDraw dosyalarını kabul eden özel F-Mark yazılımı ile çalıştırılır. F-Mark2 modelinde kesici plotter 24ay, yükleme otomasyonu 12 ay garantilidir.

F-MARK2 Otomatik Tabaka Etiket Kesim Sistemi
Graphtec Otomatik Tabaka Etiket Kesim Sistemi, bir operatöre ihtiyaç 35x50cm ebatlarındaki etiket çıkartma kağıtlarını otomatik olarak yükler ve keser. Hassas kamera teknolojisi ile donatılan F-Mark2, poza işaretlerinin çok hızlı okur ve hatasız kesime başlar. Çıkartma malzemenin kalınlığına göre tek seferde 100 ile 200 tabakaya kadar kağıt yüklenebilir.

Shopping Cart