fbpx

CE6000 Plus Kesici Plotter

Net kesim 122cm, Malzeme Alanı 134cm dir. Yarım kesim ve tam kesim (kopartma) mevcuttur. Kamera ile otomatik poza (kros) tanıyarak şekil kesme ARMS5 özelliği standarttır. Ayaklı (standlı) modellerde rulonun geri boşalmasını engelleyen özellik mevcuttur.

Kalın malzemelerde tanjantal bıçak modu mevcuttur. Modellerde bilgisayara bağlanmak için hem usb, hem seri (RS232C) hem de ethernet lan network bağlantıları bulunmaktadır. Kesebildiği malzemeler ter türlü folyo, pvc ve polyester filmler, 450gr/m2 ağırlığa kadar kağıt ve karton tabaka veya rulo malzemeler, mıknatıs folyolar, etiketler, rekleftör folyo veya tekstil malzemeleri ve diğerleridir. Tüm cihazlar Türkçe plug-in programı ile CorelDraw’dan veya Adobe Illustrator programlarından direk kesim yapar. İlaveten birlikte gelen kendi programı ile kesim yapılır. Tüm modeller 24 ay garantilidir.

Otomatik Poza Tanıma Sistemi
Baskı ve Kesim İşlerinde Yüksek Hassasiyette Kesim için ARMS 5.0

Çeşitli Malzemeler
Tabelalar için kendinden yapışkanlı vinil film, etiketler için kendinden yapışkanlı yazdırılabilir film / kağıt malzemeler ve POP ürünler için kalın kağıt da dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler kullanılabilir.

5m Uzunluğa Kadar Güvenilir Uzun Kesimler
Rulo taşıyıcı 5m’ye kadar daha düzenli bir ortam beslemeyi sağlar. Kesim işlerin uzun boyu, otomatik kaplama fonksiyonunu kullanarak doğru ve dengeli kesim yapabilir.

ARMS (Otomatik Poza Tanıma Sistemi), basılmış pozaları saptamak için sensörleri kullanan, X ve Y yönünde aks hizalaması gerçekleştiren Gelişmiş Poza İşaret Algılama sisteminin bir kısaltmasıdır. Programdan gönderilen kesim verilerini, kesici plotter üzerinde bulunan malzemedeki baskılı görüntüye hizalar. Etiket veya etiket çıkartan Bas ve Kes işlerinde verimliliği önemli ölçüde artırır.
Detaylar için tıklayınız…

Aralık Kesimli Perfore Kesim Özel

Alt Taşıyıcısız Kesim Özelliği

Sezgisel Çalışma Özelliği
Graphtec CE6000’in sezgisel çalışma panelinin kullanım basitliği büyük önem taşır. Hızla düzenlenir kullanıcı ayarları ile baskılı malzemenin kesimi için otomatik poza işareti algılama sistemi tüm hizalamaları hatasız yapar.

Arkadan Aydınlatmalı Büyük LCD Ekran
CE6000 Plus’ın geniş LCD ekranını (240 x 128 nokta) ve tuş dokunmatik kontrol panelini kullanarak net bir şekilde gezin. Bu ekran, simge yönlendirmeli olup 10 farklı dili desteklemektedir.

Basit Çalışma Modunda Kesmek Daha Kolaydır!
Basit mod : İki ayar menüsü, Basit ve Normal mevcuttur ve operatör tarafından isteğe göre seçilebilir. Basit çalışma modunda, ortam türünü seçmek de gerekli kesme koşullarını ayarlar.

Kesme Ayarlarını Kolaylaştırmak
CE6000’de farklı malzeme türleri için ön ayarlı 8 ayrı kesim seçeneği ayarlanabilir ve saklanabilir, böylece değişen malzemeler ve işler arasında geçiş yapmak kolaylaşır.

5m Uzunluğa Kadar Güvenilir Malzeme Sürme (Tracking) Hassasiyeti
Yeni ortam stoklayıcı, daha dengeli bir malzeme sürümü sağlar

Rulo Boşalma Frenleyicisi
Ağır ruloların düzgün bir şekilde yüklenmesine yardımcı olmak için bir fren sistemi dahil edilmiştir.

Orta Ayak Baskı Basıncı Değişimi
CE6000-120 Plus’da, ortadaki baskı ayakların basıncının değişik sertlik ve kalınlıklardaki malzemelere uyacak iki ayarı vardır. Malzemede iz bırakmadan daha uzun ve düzgün kesim sağlar.

Cutting Master 5 Yazılımı
Cutting Master4 yazılımı, Adobe Illustrator ve Coreldraw’da çalışan bir plug-in yazılımdır. Direk olarak bu programlardan kesim alınabilir. Ekranda hazırlanan ile Graphtec kesici plottere gönderir, işin yanında, ön görüntüleme, poza tanım ayarları, kesim ayarları gibi bir çok ayarda bu programla gönderilir.

Graphtec Studio 2 Yazılımı
Mac İOS işletim sistemi için üretilmiştir. Kullanımı kolay, başlı Otomatik şekiller, gölgeleme ve düzenleme işlevleri gibi geliştirilmiş işlevleri içerir. Ayrıca plotter üzerindeki kolay kesim koşullarını ve diğer ayarları yapılandırabilir.

Graphtec Pro Studio
Özgün tasarımlar oluşturmak için kullanımı kolay uygulama yazılımı. Otomatik şekiller, gölgeleme ve düzenleme işlevleri gibi geliştirilmiş işlevleri içerir. Ayrıca çizici üzerindeki kesme koşullarını ve diğer ayarları yapılandırabilir. EPS / Ai / CMX / PDF dosya uyumluluğu, kullanıcıların önceden var olan tasarımları içe aktarmasına izin verir.

Cutting Master 5 (Win / Mac)
Cutting Master 5, Adobe Illustrator ve CorelDRAW Graphics Suite için eklenti bir yazılımdır. Kesici verileri çiziciye gönderin, kesme ön izlemesini görüntüleyin, kayıt işaretleri ekleyin, takım koşullarını / iş ayarlarını ve daha fazlasını düzenleyin. Bu kullanımı kolay eklenti, çizicinizden en iyi performansı almanızı sağlar.

Graphtec Pro Studio (Win)
Özgün tasarımlar oluşturmak için kullanımı kolay uygulama yazılımı. Otomatik şekiller, gölgeleme ve düzenleme işlevleri gibi geliştirilmiş işlevleri içerir. Ayrıca çizici üzerindeki kesme koşullarını ve diğer ayarları yapılandırabilir. EPS / Ai / CMX / PDF dosya uyumluluğu, kullanıcıların önceden var olan tasarımları içe aktarmasına izin verir.

Mac için Graphtec Studio
Bu, özgün tasarımlar oluşturmak için Mac OS için kullanımı kolay bir uygulama yazılımıdır. Resimler, çizim alanı çevresinde düzenlenmiş program simgelerini kullanarak kolayca oluşturulabilir.

Shopping Cart
Whatsapp Mesajı
Scan the code