CELITE-50 Kesici Plotter

Teknik Detay | Tanıtım Videoları | Eğitim Videoları | Broşür | Satın Al

Japon Graphtec firmasının yeni kesici plotteri CE LITE-50 modelidir.
Az miktarda iş yapanlar veya yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.

Net kesim eni maksimum 50cm dir. Cihaz, kamera ile otomatik poza tanıyarak şekillerin etrafını hatasız kesen gelişmiş ARMS7 (Otomatik Poza Bulma Sistemi) özelliği standarttır. ARMS7 özelliği farkı renkte (beyazın veya açık renklerin dışındaki) veya holografik malzemeler üzerine basılmış poza krosları rahatlıkla bulabilen yeni kamera sensör sistemidir.

Malzeme üzerindeki pozaları (pozisyon işaretlerini) okuyabildiği gibi, pozasız olan malzemeleri de üç taraftan (ön, sol ve sağ) kenar okumaları yaparak şekillerin yerini doğru pozisyonlar ve hatasız keser.

TASARLA VE PRINT ET
CELITE-50 ile KES ve KESİMİ UYGULA

Modelde bilgisayara bağlanmak için usb bulunmaktadır. İlaveten flash usb bellek ile taşınan işlerde plotter üzerinden bilgisayarsız kesilir. Cihaz, Türkçe plug-in programı ile CorelDraw’dan veya Adobe Illustrator programlarından direk kesim yapar. İlaveten birlikte gelen kendi programı ile kesim yapılır. CE LITE-50 modeli 12 ay garantilidir.

Kesebildiği malzemeler her türlü folyo, pvc ve polyester filmler, 350gr/m2 ağırlığa kadar kağıt ve karton tabaka veya rulo malzemeler, mıknatıs folyolar, etiketler, rekleftör folyo veya tekstil malzemeleri, flok veya fleks tekstil malzemeleri ve diğerleridir.

Kuvvetli ve Hızlıdır :
210 gram kesim basınçı ve 500 mm/sn maksimum hızla çeşitli malzemeleri yüksek verimlilikle kesebilir.

En Uygun Kesim Eni :
210mm den 508mm kadar enindeki malzemeler yüklenebilir. Bu çeşitlilik birçok uygulamayı destekler.

.

Bilgisayarsız USB’den Kesim İşlemi
USB belleğe kaydedilmiş verileri kullanarak, bilgisayar kullanmadan kolayca kesebilirsiniz

3m Uzunluğa Kadar Güvenilir Uzun Kesimler
Medya stoklayıcı, 3m’ye kadar daha düzenli bir ortam beslemeyi sağlar. Kesim nesnesinin uzun boyu, otomatik kaplama fonksiyonunu kullanarak doğru ve dengeli kesim yapabilir.

YENİ KENAR TANIMA SİSTEMİ
Pozasız Krossuz Baskılar için Tabaka Pozisyon Tanıma

Unutulmuş pozalar (kroslar) ile yapılan baskılar veya müşterilerden gelen pozasız tabaka baskılar durumunda, CELITE-50 modelinde olan Yeni Pozisyonlama Sistemi ile cihaz üzerindeki sensörler ile baskılı tabakanın üç kenarını bularak tanır ve buna göre içindeki kesilecek şekillerin yerini pozisyonlar. Bu sayade CELITE-50 modelinde poza olmadan da seri tabakaların etiket veya dijital baskılı işlerin kesimi hatasız yapılır. (* Baskı yapılmış tabakaların her birinin yanı olması gerekir)

Bas ve Kes İşlerinde “En Gelişmiş Otomatik Poza Tanıma Sistemi” (ARMS7)

ARMS7, basılmış pozaları saptamak için sensörleri kullanan, X ve Y yönünde aks hizalaması gerçekleştiren Gelişmiş Poza İşaret Algılama Sisteminin bir kısaltmasıdır. Programdan gönderilen kesim verilerini, kesici plotter üzerinde bulunan malzemedeki baskılı görüntüye hizalar. Etiket veya etiket çıkartan Bas ve Kes işlerinde verimliliği önemli ölçüde artırır. ARMS7, beyazdan veya açık renkli malzemelerden farklı olarak koyu renkli veya holografik malzemeler üzerine basılmış poza krosları dahi tanır.

Yeni ARMS7 Sistemi
ARMS7 özelliği, kesim hattının konumunu basılı görüntüye doğru şekilde hizalamak için medya üzerindeki kayıt işaretlerini algılar. ARMS7, çeşitli renkteki (koyu renkte veya algılanması zor yansıtıcı malzemeler) malzeme yüzeylerinde poza işaretlerini de kolaylıkla tespit edebilmektedir.

Yeni POZASIZ BASİT Bas-Kes Pozisyonlama Sistemi
Tabaka malzemelerle çalışırken, CE LITE-50 malzemenin kenarlarını bulur ve kontur kesim çizgisinin konumunu, kayıt işaretleri olmadan basılı görüntüye hizalar. (Standart bir boyut kullanmalısınız) Maksimum kesme alanı, renklerin veya kenar mesafelerine bakılmaksızın kullanılabilir; çünkü poza işaretlerinin yazdırılması gerekmez.

Teknik Detay | Tanıtım Videoları | Eğitim Videoları | Broşür

Item added to cart.
0 items - $
Bizi Arayın
Mesaj ?
Yardım Gerekiyor mu ?