fbpx

FCX2000 Masa Kesici

Teknik Detay | Video | Broşür

Graphtec FCX Serisi kesici plotterleri karton, mukavva, magnet, çift-duvarlı polikarbonat levha, foam pcv, deri, suni deri gibi kalın ve sert malzemeleri kesebilen ister numune ister orta ve az miktarlı seri üretimlerde en hızlı ve en karlı çözüm ortağıdır. Graphtec’in hassas kesimi ve özel yazılımıyla zaman kaybetmeden, firesiz ve karlı işler üretir.

Üç ayrı modeli mevcuttur. Modellerde yarım kesim ve tam kesim (kopartma) özellikleri mevcuttur. Tüm modellerde kamera ile otomatik poza tanıyarak şekil kesme ARMS5 özelliği standarttır. Kalın malzemelerde tanjaltal bıçak modu mevcuttur.

Modellerde bilgisayara bağlanmak için Lan Ethernet, Usb ve Seri (RS232C) bağlantıları bulunmaktadır. Kesebildiği malzemeler folyo, pvc ve polyester filmler, 800gr/m2 ağırlığa kadar kağıt ve karton tabaka veya rulo malzemeler, mıknatıs folyolar, etiketler veya tekstil malzemeleri, flock veya fleks tekstil malzemeleri ve diğerleridir. Cihazlar plug-in programı ile CorelDraw’dan veya Adobe Illustrator programlarından direk kesim yapar. İlaveten birlikte gelen kendi programı ile kesim yapılır. Tüm modeller 12 ay garantilidir.

Çevrimdışı USB işlemini kullanarak, en acemi kullanıcılar bile bilgisayar kullanmadan doğrudan makineden çalışacak şekilde ayarlanmıştır. USB çalışması, tüm beceri düzeylerindeki operatörlerin kesme için çeşitli ortam türlerini işlemesini sağlar. Bir tasarımcının arsa dosyasını oluşturması, üretmek için herhangi bir deneyim seviyesindeki kullanıcılara aktarılabilir. USB’yi takın ve sezgisel yeni 3,7 inç Grafik LCD ekranından dosyayı seçin. İlgili kesme koşulları otomatik olarak uygulanır ve iş üretilir. Benzer şekilde, baskı ve kesim uygulamaları için barkodlar üretilebilir. Kesme verileri, kontur kesmeyi önceden şekillendirmek için ortam üzerine basılmış barkodu tarayarak otomatik olarak USB flash bellekten seçilir. Bu, operatörün hata olasılığını azaltır.

FCX2000 Serisi Graphtec’in, kullanıcıların önceden basılmış grafikleri kolaylıkla doğru bir şekilde kesmelerini sağlayan ARMS (Otomatik Poza Tanıma Sistemi) teknolojisi ile donatılmıştır. Dört noktalı kayıt işaretlerinin otomatik taranması, hassas kesim sağlamak için her iki X & Y yönünde de bozulmayı telafi eder. ARMS 6.0 Sürümü, ARMS Kopyalama, Bir Nokta Telafisi, Tarama Başlangıç ​​Konumu ve Genişletilmiş Kesme Alanı özelliği gibi yüksek verimlilik özelliklerine sahiptir.

Adobe Illustrator ve CorelDRAW için Graphtec’in Cutting Master 4 eklentisi, kesim tasarımlarının yanı sıra çizicinin kontrol parametrelerini göndermek için kullanılır. Burada kayıt işaretleri eklenebilir, büyük tasarımlar döşenir; matris kopyaları oluşturuldu ve yabani ot satırları eklendi. Graphtec Pro Studio tasarım yazılımı, EPS, CMX ve PDF gibi bir dizi tasarım aracı ve kapsamlı dosya formatı uyumluluğu sunar. Buna ek olarak, Graphtec Pro Studio PLUS, gerçek şekil yerleştirme, nesnelerin kesim sırasını düzenleme ve rhinestoning gibi gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için bir yükseltmedir.

Çift kafa tasarımı, 400 mm/s’ye kadar hızlarda 500gram ve 1000gram kesim kuvveti sağlar. Kalın ya da ince işlem malzemeleri – rubilit, statik streç film, vinil, kauçuk kumlama, elmas dereceli yansıtıcı, sunta, E flüt * ve daha fazlası. Geliştirilmiş vakum emme ortamını basılı tutar.

Birçok uygulamaya uygun araçlar sağlar :
FCX2000 serisinde taşıyıcıda 2 takım tutucu bulunur. 2 farklı tür kesim uçu kullanmak farklı bir iş yapmanızı sağlar. Aynı anda uç değiştirmeden iş verimliliğini artırabilir.


Arayüz: Ethernet, USB2.0 ve Seri RS-232C | Sezgisel 3,7 inç LCD Ekran | Çevrimdışı Çalıştırma için Dijital Servo Motor USB Flash Bellek | Win ve Mac Uyumlu

Teknik Detay | Video | Broşür

Item added to cart.
0 items - $
Bizi Arayın

FİNANSMAN DESTEĞİ
Kişilere Özel 50.000 ₺ (Türk Lirası) ve 36 Aya Kadar Vadeli Hızlı Finansman Kredisi Kullanabilirsiniz.
Sadece Beyana Dayalı ve Evraksız Hızlı Finanman Başvurusu için tıklayınız.