fbpx

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN.TİC.A.Ş.
Graphtec Corporation firmasının Türkiye Tek Yetkili İthalatçısı ve Dağıtıcısıdır (Distributor)

1995 yılından buyana Graphtec Corporation (Japan) firmasının profesyonel ve sınıflarında dünyanın en üstün ve performanslı kesici plotterlerini Türkiye’nin her yerine ve çevre ülkeler pazarlama, satış ve satış sonrası desteğini vermekteyiz.

AAETUM, teknolojik alt yapıya verdiği önem ileri lazer teknolojisini sağlama prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, Türkiye’nin önde gelen üretim firmalarına lazer teknolojisi ile lazer kesim, lazer oyma, lazer markalama ve lazer kazıma konusunda çözüm ortaklığını yürütmektedir. En yeni lazer teknolojileriyle donatılı lazer makinelerimizle ülkemizin lokomotifi olan ambalaj, otomotiv, tekstil, beyaz eşya, kuyumculuk, deri-ayakkabı, ambalaj, matbaa, plastik, savunma sanayi sektörlerinin temsilcileriyle teknoloji çözüm ortaklığı yaklaşımıyla çalışmalarımızı yürütmekteyiz. AAETUM, profesyonel çalışanları tarafından yapılan, inceleme ve çözüm ortaklığıyla birlikte ihtiyaca uygun makine, bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir.

GRAPHTEC CORPORATION (Japonya) Üretici Firma :
Graphtec, sınıfındaki teknolojide dünya lideri olduğunu gururla bildirir. Graphtec’in dört büyük yan kuruluşu ve küresel bir distribütör ağıyla ürünlerini dünya çapında 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Ürünlerinin üstün özellikleri, kalitesi, performansı, uyumluluğu ve fiyat verimlilik değeri ve aşağıdaki tecrübeleri Graphtec’in rekabet gücünü inşa eder. Graphtec ile karşılaştırılabilir başka bir değer bulmak dahi zordur.

Graphtec’in kurumsal felsefesi, her üyenin şirketin ürünlerinde aldığı gururu vurgular. Gurur, ön planlama ve tasarımdan teslimata ve sonrasına kadar her aşamada gerçekleşir. Kaliteye olan bu bağlılık fabrika kapısında kalmaz. Dünyanın dört bir yanındaki hizmetlere ve müşteri destek personeline kadar uzanır, çünkü Graphtec ürünlerini her seçtiğinizde “Sorumluluğun ne olduğunu asla unutmaz” : Graphtec her seferinde yenilikçi, yön gösterici, kazandıran ve pazar lideri olarak sizler için çalışmaktadır.

Graphtec Tarihi :
Graphtec Corporation (Watanabe Instruments olarak) 1949 yılında Tokyo’da kuruldu. Şirket, analog kayıt cihazlarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmak üzere kuruldu ve ilk ürünü olan tipi kalem osilografını 1952’de piyasaya sürdü. Graphtec hızla bir endüstri haline geldi Japonya’da ve dünyada lider oldu.

Şirket yeni alanlara hızla girmeye başladı ve ilk plotterini 1961’de tanıttı. 1960’larda bilgi işlemin büyümesiyle, Graphtec bilgisayar destekli tasarıma (CAD) dallandı ve bugün çok çeşitli bilgisayar giriş cihazları sunuyor. Sayısallaştırıcılar ve tarayıcılar ve kalem çiziciler, doğrudan görüntüleme çiziciler, işaret ve hazır giyim endüstrileri için kesim çiziciler, termal yazıcılar, termal transfer yazıcılar ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar gibi çıktı aygıtları olarak kullanılabilir.

Graphtec’in kapsamlı kayıt ve ölçüm cihazları serisi, yüksek hızlı XY kayıt cihazları, kalem osilografları, çok kanallı şerit grafik kayıt cihazları ve izleme ve analiz için kullanılan geniş format ekranlı sofistike termal dizi kayıt cihazlarını içerir 16 bağımsız kanala. Olağanüstü hassas ve güvenilir Graphtec ekipmanı, işinizin hassasiyetini artırırken verimliliğinizi de artıracak ergonomik tasarım ve akıllı özelliklerle birlikte gelir.