fbpx

Integra Masa Kesici

Integra Türkçe Broşürü

TÜM KESİM TÜRLERİ HEPSİ BİR ARADA (ALL-IN ONE)
HEPSİ BİR MAKİNEDE… SON TEKNOLOJİ MASA KESİCİ
INTEGRA
Tüm Kesim Çeşitleri Bir Arada Integra, Valiani tarafından tabela reklam ve ambalaj endüstrisi dünyasına özgü daha fazla sertlikte ve kalınlıktaki malzemeleri işlemek için tasarlanmış bir kesim sistemidir. 1kW gücünde freze router kesim kafası ve diğer çok çeşitli kesme aletleriyle donatılmış Integra Serisi, grafik endüstrisinde kullanılan en yaygın sert malzemelerin rahat işlenmesini, çok yönlülüğü ve kalite standartlarını garanti eder. Sağlam şekli, yüksek hassasiyeti ve dayanıklılığı ile karakterize edilen, niteliksel olarak kusursuz bir İtalyan ürünü olan Valiani Integra ile hassas bir şekilde frezeleme, gravürleme, ovma, kazıma, kesme ve kırma artık mümkündür.

Ana Uygulamalar
Tabela ve Reklam Panelleri
Değişik Oyma İşleri
Dijital ve Ofset Baskılı İşler
Kutu ve Ambalaj Üretimi
POP / POS İşlerin Kesimleri
Sokak ve İş Tabelaları
Ofset Vernik Plakaları
Mimari ve Plastik Modeller
Etiketler ve Çıkartmalar
Karton Petek Mobilyalar
Membran Tuş Takımları

Dört farklı kesim ebadı; 123x162cm, 160x205cm, 123x252cm ve 160x305cm.

Malzemeler
Pleksiglass Levhalar
Dekota ve Benzeri Pvc Levhalar
Plastik ve Akrilik Levhalar
Alüminyum ve Kompozit Levhalar
Değişik Baskılı Ahşap Levhalar
Türlü Karton Oluklu Mukavvalar
Vinil, Mıknatıs, Reflektif Folyolar
Polimerler ve Kauçuk Malzemeler
Deri, Branda ve Teknik Kumaşlar
Lamineli Malzemeler
Petek Yapılı Paneller

FREZE ROUTER
CNC KAFASI

Makinedeki 1 kW gücündeki freze router kafa, sert PVC köpük, akrilik ve alüminyum kompozit paneller, dibond, 1cm’den kalın forex, pleksiglas, ambalaj dahil olmak üzere grafik ve tabela endüstrisinde kullanılan en yaygın sert malzemelerin işlenmesini gerçekleştirebilir. Her türden, satış noktası teşhirleri, vinil ve mıknatıslar, basılı malzemelerin mükemmel şekilde kesilmesi ve çok daha fazlası. Freze router kafaya maksimum 6 mm çapa kadar uç takılabilir.

HEPSİ BİR ARADA İLE DAHA FAZLA FIRSAT

Integra, eski model kesim bıçak kalıbına ihtiyaç duymadan en uygun verimi garanti edebildiği için tam kesim, yarım kesim, kırım pilyaj ve frezeleme taleplerine cevaptır. Çeşitli malzeme ve uygulamaların yanı sıra çok sayıda malzemeyi hatta baskı yapılmış tabakaları kesimini rahatlıkla yapar. Makine, baskının konumunu otomatik algılayan yüksek çözünürlükte kamera ile donatılmıştır. Basılan işleri hızlıca doğru pozisyonlar ve hassas şekilde kesimleri yapar. Malzemenin optimum şekilde sabitlenmesi, dinamik olarak kesilecek bölge ayarlı bir vakum tablası ve pnömatik sıkıştırma sistemi ile sağlanır. Freze router kesim kafasının kesim kalıntıları gidermek ve şekilleri pürüzsüz kesmek için isteğe bağlı güçlü bir vakum emici bağlanır.

FAZLA ÜRETİM İÇİN FAZLA OTOMASYON

Invicta üç farklı boyutta gelir, hepsinde vakumlu masa ve pnömatik tutuş sistemi mevcuttur. Baskılı işlerde bıçak izinin algılanmasında özel bir kamera ve mükemmel yIntegra’nın bilgisayarlı sistemi, kesme derinliğinin otomatik ayarlanması için bir düğme ve iki kesme kafasının tam motorizasyonu ile önemli derecede otomasyondan yararlanır. Integra, müşterilerin isteklerini karşılamada hızlıdır. Kesilecek panelin yüksekliğine göre hızlı uç kurulumu ile 20mm kalınlığa kadar malzemeleri işlemede hassas ayarlanır.

Örnekler

Yeni Freze Router Kafa

HASSASİYET, KULLANIM KOLAYLIĞI
SONSUZ YARATICI OLANAKLAR SUNAR.

Integra farklı boyutlarda ve seçilen kesim kafalarına bağlı olarak farklı konfigürasyonlarda olabilir ve tanjantal bıçak 5 mm kalınlığa veya titreşimli osilatör bıçakla 20 mm kalınlığa kadar malzemeleri kesebilir. Dekota, akrilik, dibond, pleksiglas ve alüminyum kompozitler gibi daha sert malzemeleri kesmek için 1 kW’lık freze router kafa ile donatılabilir.

Teknik Detaylar

Integra Modelleri 160 – 200 – 250 – 300
Kesim Ebatları 123x163cm – 160x205cm – 123x252cm – 160x305cm
Kesim Hızı 70 metre/dakika
Acceleration 2.5 m/s2
Elektriksel Değerler 3Faz PE 400V 5.8 KVA
Basınçlı Hava6 BAR/90 PSI (3.5 CFM) VE 8 BAR/115 PSI (5.3 CFM) Osilatör Kafa ile
Uç Değişimi Manual
Kafa Sayısı 2 Slots
Bağlantı LAN (Ethernet) ve USB
Dosya Formatı .SVG, .PLT, .DXF, .CF
Data Havuzu Harici Bilgisayardan
Kesim Kapasitesi Titreşimli Osilatör Kafası 20mm ve Standart Kesim Kafası 5mm
Malzeme Tutuşu Vacumlu Masa ve Havalı Klamp Sıkıştırma Dayama Sistemi
Standart Konfigürasyon Integra Makinesi, Stand, Kesim Bıçağı, Vakum Pompası
Dış Ölçüleri Eni 183cm – 220cm – 183cm – 220cm
Dış Ölçüleri Yükseklik 120cm – 120cm – 120cm – 120cm
Dış Ölçüleri Boyu 223cm – 273cm – 301cm – 364cm
Ağırlık 540kg – 590kg – 650kg – 690kg 

Hassasiyet, kullanım kolaylığı ve sonsuz yaratıcı olanaklar
Invicta farklı konfigürasyonlarda özelleştirilebilir ve 20mm’ye kadar kalınlıktaki malzemeleri kesebilir. Eşsiz kullanım kolaylığı sayesinde, onu zanaatkarların, küçük işletmelerin ve yaratıcı stüdyoların vazgeçilmez müttefiki yapmak için yalnızca birkaç saatlik eğitim alır.

Item added to cart.
0 items - $
Bizi Arayın