fbpx

%100
Memnuniyet Garantisi

Graphtec Corporation (Japonya) firması 1952 yılından buyana kendisine ait en yeni teknolojilerle kesici plotter üreten ve sınıfında dünyanın önde gelen teknoloji firmalarındandır. Her Graphtec Kesici Plotteri öncelikle “Kalite ve Dayanıklılık” ilkesinden taviz verilmeden üretilir. Her modelin hem mekanik tasarımında, hem elektronik tasarımında hem de yazılımlarında üstün, hatasız ve uyumlu mühendislik bilgisi ve uğraşısı vardır.

Geçmiş tecrübelere bakılarak, Graphtec Kesici Plotterlerin kullanım ömrü 10 sene ile 20 sene arasında değişmektedir. Uzun yılların yorucu kullanımlarına karşın, Graphtec Kesici Plotterler kesim kalitesinden taviz vermez ve yeni çıkan teknolojiler karşısında geri kalmazlar.

Yukarıdakilere ilaveten, binlerce kullanıcının tecrübe ve söylemlerine dayanarak, tüm Graphtec Kesici Plotterlere kalitesinden ve kullanıcıyı tatmininden tereddüt etmeden güvenmekteyiz. Sebebi ne olursa olsun, en küçük kullanıcı memnuniyetsizliği karşısında sonuna kadar cihazlarımızın ve müşterilerimizin arkasında güvenilir destek olduğumuzu ve ilk kullanımdan itibaren 30 günlük süre içinde sorgusuz sualsiz istenildiğinde yenisi ile değiştirileceğini veya sarf malzemesi olan bıçak ve kesim halısının fiyatı düşülerek geri iade alınacağını beyan ederiz.

%100
Memnuniyet Garantisi