fbpx

Omnia Masa Kesici

Otomatik Yüklemeli Tabaka Kesim Makinesi

ÜRETİM KAPASİTESİNİ ARTIRIN
Büyük boyutlu besleyici ve emme sistemi, malzemeleri otomatik olarak kesme makinesine yükler. Otomatik kırpma işareti algılama, eller serbest kesim işlemine olanak tanır ve bir durum göstergesi, operatöre besleyicinin minimum miktara düştüğünü bildirir, böylece yeniden yüklenebilir.

QR KOD MODU
QR Kodu özelliği iş akışını iyileştirir. Kamera kodu hızla algılar, kesilen dosyaları yazılıma ekler ve her projeyi yürüterek kesim listelerini ortadan kaldırır.

SAYFA BAŞINA HIZ
Kağıt başına ortalama hız, A3+ levha ve orta karmaşıklıkta bir ambalaj tasarımı kesilirken 45 saniyede hesaplanır.


Omnia, tabakayı otomatik olarak yüklemek ve kontur kesimi yapmak için tasarlanmıştır. Operatör 60cm x 80cm ebadına kadar malzeme yükleyebilir. Omnia, malzemeyi besleyiciden kaldırıp konveyöre sürükleyen bir taşıma sistemi kullanarak malzemeyi kesim koluna sürer. Besleyici, kalınlığa bağlı olarak 500 sayfaya kadar tabaka taşıyabilir. Konumlandırıldığında, kamera poza / kros işaretlerini algılayacak ve önceden basılmış grafikler için kesim dosyasını çalıştıracaktır. Kesimi tamamlanan işler toplama tepsisine düşer.

Yazılım, çeşitli grafik tasarım yazılımlarından dosya kesme, QR Kodu modu ve basılı olmayan materyal dahil olmak üzere birden fazla iş akışı seçeneğini kontrol edebilir. Omnia, paketleme, kartvizit ve öpücük kesimi gibi birçok işler için mükemmeldir. Sağlam tasarımı ile oluklu mukavva, ince plastik levhalardan yonga levha gibi ağır malzemeleri de işleyebilir.

Kullanım Alanları :
Şablon Karton Kesimleri – Kalın Foam Board Kesimleri – Pvc Foam Dekota Kesimleri – Oluklu Mukavva Kesimleri – Kutu ve Ambalaj Kesimleri – Branda ve Folyo Kesimleri – Kalın Reflektif Malzeme Kesimleri

Öne Çıkan Özellikler : Sürekli tabaka yükleme ve işleme – Yüksek kapasiteli Besleyici – Her malzemede mükemmel kesim ve katlama – Hassas grafik hizalaması için kamera ve yazılım – Basitleştirilmiş iş akışı – Güçlü Fırçasız Motor – 10mm’ye kadar kesim

Item added to cart.
0 items - $
Bizi Arayın