fbpx

Optima 50 Masa Kesici

Kompakt ve Uygun Fiyatlı Düzmasa Kesici

Eşsiz Üretkenlik, Performans ve Fiyat
Optima50, kısa tirajlı kesme projeleri için giriş seviyesi kesme çözümüdür. Son derece kompakt ve uygun fiyatlı kesicidir. Maketler, prototipler ve küçük üretim partileri üretmeye başlamak isteyen bir şirket için ideal çözümdür. Kesim ebadı 55x80cm dir.

ÖLÇÜLER ÖNEMLİDİR
Optima50, tüm çalışma ortamlarına ve dijital baskı formatlarına uyacak kadar kompakttır.

KAFALARI DEĞİŞTİRİN
Takım tutucu sistemi ile bir takımdan diğerine geçiş yapmak daha kolaydır ve çeşitli kesme gereksinimleri için mükemmel konfigürasyonu oluşturur.

EN İYİ YATIRIMINIZ
Tüm malzemeler için yüksek kalite ve kesim hassasiyeti
Mükemmel fiyat-kalite oranı
Düşük maliyetli bakım

Optima50, iki A3+ tabakasını veya maksimum boyutu 55 x 80 cm olan bir malzemeyi işleyebilir. Optima50 kesicisi, bir taşıyıcı tezgahı, daha kolay malzeme tutma için bir vakum masası ve kolay hizalama için bir katlanabilir pim sistemi ile birlikte gelir.

Optima50, herhangi bir ayarlama yapmadan 10 saniyeden daha kısa bir sürede bir uçtan diğerine geçiş yapabilen tek kafalı kesim sistemidir. Standart olarak bir Tanjantal kesim bıçağı (5mm’ye kadar keser), bir kırım bıçağı ve OptiCrop yazılımı birlikte baskı poza / kros işaretlerini tespit etmenize ve etrafından kesimleri gerçekleştirmenize olanak sağlayan bir kamera ile birlikte gelir.

Optima50 ayrıca bir Kırım Aleti ile kartonları ve oluklu mukavvaları işleyebilen 9 farklı kırıcı / delme çarkı ile donatılmıştır.

Vakum Tablası
Kesim işlemi sırasında malzemeleri tutmak için daha yüksek güvenilirlik sunan bir vakumlu çalışma tablası ile donatılmıştır.

Üretkenlik, Performans ve Fiyat arasında mükemmel bir denge kurmanızı sağlayacaktır.

Item added to cart.
0 items - $
Bizi Arayın