Ultra Masa Kesici

İlk Kesim Deneyiminiz
Ultra serisi, ambalaj sektörü için giriş seviyesinde masa kesicidir. Çok çeşitli alet ve aksesuarlar sayesinde tüm üretim ihtiyaçlarını karşılayabilir. Zaman içinde tutarlı ve kalite bir kesim makinesi isteyen tüm şirketler için ilk tercihtir.

KÜÇÜK EBAT AMA ÇOK YÖNLÜ
Birden fazla isteğe bağlı kesme aletinin yanı sıra katlama ve kabartma aletine sahip Ultra Serisi, çok çeşitli malzemeleri kesmek için idealdir. Kanıtlanmış mekanik tasarımımız ve kullanımı kolay yazılımımız, zaman alan görevler için hızlı bir çözüm sağlar.

BAŞLAMANIZ İÇİN EN İYİ MODELLER
Fiyat için büyük bir değer. Uygun fiyatlı, çok yönlü ve hassas olduğu için ilk tercihtir. Kağıttan sert malzemeye kadar birçok farklı malzemeyi kesecektir.

AZ YATIRIMLA YÜKSEK KALİTELİ KESİM
Ultra Serisi iki boyutta gelir ve kısa vadeli ve prototipleme için ekonomik bir çözümdür. Makinenin tek takım tutuculu sağlam tasarımı, uygulamaya bağlı olarak çeşitli kesme aletleriyle hassas ve verimli bir şekilde kesim yapmanızı sağlar.

Hassasiyet, kullanım kolaylığı ve sonsuz yaratıcı olanaklar
Ultra, seçilen aletlere bağlı olarak farklı konfigürasyonlarda özelleştirilebilir ve 5 mm’ye kadar kalınlıktaki malzemeleri kesebilir. Mükemmel mekanik ve güvenilir teknoloji, Ultra’yı 16 yıldan fazla ortalama ömrü ile piyasadaki en dayanıklı ürünlerden biri yapar. Eşsiz kullanım kolaylığı sayesinde, onu zanaatkarların, küçük işletmelerin ve yaratıcı stüdyoların vazgeçilmez müttefiki yapmak için yalnızca birkaç saatlik eğitim alır. Ultra, manuel çalışma sürenizi% 50’den fazla azaltır, hassasiyeti artırır ve yaratıcılığınıza yer açar.

Item added to cart.
0 items - $
Bizi Arayın
Mesaj ?
Yardım Gerekiyor mu ?