fbpx

VİRGO RULO ETİKET SONLANDIRMA MAKİNESİ (14cm ve 22cm)
Dijital Rulo Etiket için Komple Sonlandırma Çözümüdür. Sistem, küçültülmüş boyutlara sahip kesim plotter teknolojisini kullanarak çok hassas bir etiket sonlandırma çözümü sunar. İlave maliyetler olmadan anında farklı malzeme türlerini ve şekilleri kesmenize olanak sağlar. Temel özellikleri, kullanıcıya tam esneklik, etiket tasarımında sınırsız çeşitlilik ve sorunsuz bir iş akışı sunar. Dijital renkli etiket yazıcıları ve baskı makineleri kullananlar için gerçekten mükemmel talep üzerine kısa süreli etiket sonlandırma çözümüdür.

Rulo etiketleri rulodan açan, dayanıklılık için etiketleri lamine (selefon) eden, dijital olarak Graphtec Kesici ile kesen, kesilmiş etiketlerin etrafındaki fazla etiket malzemesini soyan (kaldıran), etiketleri profesyonel olarak kesmek ve rulolamak için her şeyi sunan geri sarma yapan kompakt masaüstü etiket sonlandırma sistemidir.

V14L : Rulo Açım-Lamine-Kesim-Dilimleme-Sarım Sistemi
Rulo Kesim Eni 140mm dir. Dijital Basılmış Rulo Etiketleri Açar, Lamine Eder, Etiketleri Keser, Dilimler ve Tekrar Ruloya Geri Sarar.

V22L : Rulo Açım-Lamine-Kesim-Dilimleme-Sarım Sistemi
Rulo Kesim Eni 225mm dir. Dijital Basılmış Rulo Etiketleri Açar, Lamine Eder, Etiketleri Keser, Dilimler ve Tekrar Ruloya Geri Sarar.

Sistem, küçültülmüş boyutlara sahip kesim plotter teknolojisini kullanarak çok hassas bir etiket sonlandırma çözümü sunar. İlave maliyetler olmadan anında farklı malzeme türlerini ve şekilleri kesmenize olanak sağlar. Temel özellikleri, kullanıcıya tam esneklik, etiket tasarımında sınırsız çeşitlilik ve sorunsuz bir iş akışı sunar. Dijital renkli etiket yazıcıları ve baskı makineleri kullananlar için gerçekten mükemmel talep üzerine kısa süreli etiket sonlandırma çözümüdür.

Ünite aynı zamanda kesme hızı optimizasyonu sağlayan ve senkronizasyon sorunlarını önleyen entegre poza tanıma oluşturan bir kamera ile birlikte çalışan Graphtec Kesici ile donatılmıştır. Kendi yazılımı, entegre bir optik siyah işaret kayıt sistemi oluşturan bir kamera ile birlikte çalışır. Operatör, Adobe Illustrator veya CorelDraw’da oluşturulan kesme dosyalarını kesim için içe aktarabilir. Ortama basılmış siyah pozaları (krosları) tespitinde kullanılan bir kamera ile donatılmıştır. Bu kamera, kesme dosyasının içinde oluşturulan pozalar (kroslar) algılanmasında yazılıma yardımcı olur. Bu işlem, çiziciye medyayı ne zaman ve nerede kesmeye başladığını bildirir.

Yüzü içeri veya dışarı doğru sarın
Makine üzerinde yer alan kolay düğme sayesinde bitmiş etiket rulolarının nasıl elde edileceğini seçebilirsiniz. Bu düğme, kullanıcının geri sarma çekirdeği tutucusundaki dönme yönünü kontrol etmesine izin verir. Bitmiş etiket rulolarının içeri mi yoksa dışarıya mı bakacağını seçme olanağı verir. Bu ilave avantaj tüm iş ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir makine haline getirir.

 • Diğer Özellikleri :
 • Optik Algılama : Her Bir Kesim Düzeni İçin Bir Siyah İşaretin Okunmasına İzin Veren Entegre Bir Optik Siyah İşaret Kayıt Sistemini Oluşturan Bir Kamera Kullanır. Kesme Hızını Optimize Etmek. Senkronizasyon Sorunu Yok.
 • Ayarlanabilir Sarma :Bu Özellik, Düz Sıkı Bitmiş Rulolar Ve Atık Malzemenin Düzgün Bir Şekilde Geri Sarılmasını Sağlar.
 • Boyut Önemlidir : Operatörlerin Medyayı Kolayca Ve Hızlı Bir Şekilde Yüklemek İçin Daha Fazla Alana Sahip Olmasını Ve Makinenin Birkaç Dakika İçinde Çalışmaya Hazır Olmasını Sağlar.
 • Medya Pisti : Kesim İşlemleri Sırasında Pürüzsüz Bir Hizalamayı Garantilemek İçin Hem Kesici Plotter Girişinde Hem De Çıkışında Bir Ortam Döngüsü Oluşturan Ultrasonik Bir Sensör Sistemi İle Donatılmıştır.
 • Dilimleme Bıçakları : Ucuz Çok Kenarlı Bıçaklarla Donatılmıştır. Bıçak Ömrü 4 Kat Daha Uzatıldı.
 • Boş Etiketler : Boş Etiketleri Kesebilir. Yazılımı Sayesinde, Operatörlerin Sadece Etiket Adımını Ayarlamaları Gerekiyor. Medyada Basılı Siyah İşareti Gerekmez.
 • Yazılım Software : Herhangi Bir Windows İşletim Sistemli Bilgisayar Yüklenecek Özel Bir Yazılım İle Birlikte Gelir.
 • Rulo Malzeme : Etiket Çalışma Ebatları 101mm Den 225mm Kadar Olabilir
 • Matris Geri Sarma : Çıkarılıp Geri Sararken Herhangi Bir Matrisin Yırtılmasını Önleyen Senkronize Motorlu Core Tutucular.
 • Taşıması Kolay : Makineyi Kolayca Hareket Ettirmek İçin Dört Tekerlek İle Donatılmıştır.
 • Uzaktan Yardım : Bilgisayarları İnternete Bağlı Olan Müşterilerimize Uzaktan Yardım Ve Ürün Yazılımı Yükseltmeleri İçin Operatörlerden Biri Tarafından Ulaşılabilir.
MODELLERV14LV22LS22S22LS35S35L
Giriş ve Çıkış Rulo Çapı200mm200mm250mm250mm250mm250mm
Minimum Rulo Eni100mm100mm100mm100mm100mm100mm
Maksimum Rulo Eni140mm225mm225mm225mm355mm355mm
Maximum Kesim Eni112mm200mm200mm200mm330mm330mm
Minimum Dilimleme Eni19mm19mm19mm19mm19mm19mm
Minimum Etiket Uzunluğu10mm10mm10mm10mm10mm10mm
Makimum Etiket Uzunluğu200mm381mm381mm381mm381mm381mm
Laminasyon ModülüMevcutMevcutYokMevcutYokMevcut
Taşıyıcılı Laminasyon İşlemeHayırHayırEvetEvetEvetEvet
Dilimleme Bıçak Sayısı (Ops)6’e kadar8’e kadar8’e kadar8’e kadar13’e kadar13’e kadar
Malzeme Kalınlığı0.25mm0.25mm0.25mm0.25mm0.25mm0.25mm
Kesim Hızı600mm/saniye600mm/saniye600mm/saniye600mm/saniye600mm/saniye600mm/saniye
Kuka Çapı76mm (3”)76mm (3”)76mm (3”)76mm (3”)76mm (3”)76mm (3”)
SertifikalarıCE, FCC, RoHSCE, FCC, RoHSCE, FCC, RoHSCE, FCC, RoHSCE, FCC, RoHSCE, FCC, RoHS
GarantiBir (1) YılBir (1) YılBir (1) YılBir (1) YılBir (1) YılBir (1) Yıl