fbpx

Graphtec Datalink Barkod Baskı Tanıma Sistemi ile kesim izleri bilgisayarlardan otomatik alınır ve kesilir. Graphtec her zaman daha verimli daha üretkendir.

Aşağıdakiler Size Tanıdık Geliyor mu ?

Yoğun bir işyeri, zamanla yarışılıyor, müşteriler ve işler sırada bekliyorlar, birçok bilgisayardan farklı farklı baskılar ve etiketler üretiliyor, işler üstüste, yığın yığın. Baskılar içiçe geçmiş, karmaşa halinde. Hangi baskıya hangi bıçak kesimini göndereceksiniz ? Koşuşturma, küçük bağrışmalar, hatalar, yanlışlar, yanlış kesimler, zaman kayıpları, bilgisayarların kesimleri beklemesi, operatörlerin bilgisayarları beklemesi, verimsizlik, malzeme, işçilik ve zaman kayıpları.

– Baskıların Yanlış Hatalı Kesilmesini Engeller.
– Tasarımcı Zamanını Sadece Tasarıma Ayırır.
– Bilgisayarlarda Bekleme Olmaz.

– Zaman Kazandırır, Karmaşıklığı Kaldırır.
– Üretim Hataları ve Kesimlerde Fire Olmaz.
– Tüm Bilgisayarlardan Direk Kesim alır.

Nasıl Çalışıyor ?
Graphtec Kesiciler, basılan işlerin üzerindeki barkodları otomatik okur ve doğru bıcak izini hangi bilgisayarda olursa olsun hemen bulur ve otomatik alarak doğru ve hızlı kesimi yapar. Bir sonraki baskı ne olursa olsun, Graphtec Kesiciler barkodu okur, bıçak izi dosyasını bilgisayarlardan otomatik çeker ve yine hatasız, hızlı ve verimli kesimleri sizin için yapar.


Operatör Ne Yapar ?
Sadece malzemeleri yükleyin yeter. Basılan işleri ne olduğuna bakmadan Graphtec kesiciye yükleyin, hepsi bu, geri kalan Graphtec Kesici tarafından hatasız tamamlanır. Operatör sadece kendi tasarım işini yapar. Graphtec ile Mükemmel Verimlilik.

Tüm bilgisayarlar wireless olarak modem üzerinden Graphtec Kesicilere aynı anda direk kesim gönderir. Graphtec CuttingMaster4 ve Graphtec Pro Studio yazılımlarında standarttır. İlaveten herhangi bir RIP yazılımı ve yazıcı kombinasyonunu destekler. Kullanıcının bilgisayarından Usb veya Ethernet Lan veya Usb flash belleğinden barkod bağlantılı kesme verilerini algılar, doğru dosyayı açar, kesim ayarlarını alır ve otomatik olarak kesmeye başlar.